ankara escort
maltepe escort kartal escort kadıköy escort ataşehir escort pendik escort göztepe escort
böcek ilaçlama
maltepe escort kartal escort kadıköy escort ataşehir escort pendik escort kurtköy escort
fapjunk.com
Welcome to Election Commission of Nepal

निर्वाचन आयोगको सचिवालय

सि.नं

कर्मचारीको नाम, थर

पद

महाशाखा/शाखा

श्री देवकुमारी गुरागाईँ

सचिव

 

श्री गिरिजा शर्मा

सहसचिव

निर्बाचन व्यवस्थापन महाशाखा

राजकुमार श्रेष्ठ 

सहसचिव प्रशासन महाशाखा 

श्री गंगाबहादुर खरेल

उपसचिव (कानून)

ऐन, नियम तथा फैसला कार्यान्वयन शाखा

श्री चन्द्र बहादुर सिवाकोटी

उपसचिव

मतदाता नामावली तथा निर्वाचन सञ्चालन ­शाखा

श्री मुकेश रेग्मी

ब.क.अधिकृत

सूचना प्रविधि शाखा

श्री सूर्यप्रसाद अर्याल

उपसचिव

निर्वाचन शिक्षा तथा तालिम  शाखा

श्री रुद्रप्रसाद सुवेदी

उपन्यायाधिवक्ता

राजनीतिक दल व्यवस्थापन शाखा

श्री देशबन्धु अधिकारी

उपसचिव

प्रशासन शाखा

१०

श्री रुद्र कोईराला

उपसचिव (लेखा)

आर्थिक प्रशासन शाखा

११

श्री अनुप न्यौपाने

ब.क.अधिकृत

सूचना प्रणाली शाखा

१२

श्री सूर्यप्रसाद गौतम

उपसचिव

योजना अनुगमन तथा वैदेशिक सम्बन्ध शाखा

१३

श्री प्रदिप भट्टराई

पुस्तकालय अधिकृत

निर्वाचन शिक्षा तालिम शाखा

१४

श्री हिरावहादुर महर्जन

मे.मे.रा.प.तृ.

सूचना प्रवधि शाखा

१५

श्री सुमन घिमिरे

कम्प्युटर अधिकृत

प्रशासन शाखा (जिन्सी)

१६

श्री कुसुम बज्राचार्य

कम्प्युटर अधिकृत

 विद्युतीय हाजिर

१७

श्री पुरुषोत्तम सापकोटा

शाखा अधिकृत

निर्वाचन शिक्षा तथा तालिम  शाखा

१८

श्री बाबुराम कोइराला

मुद्रण अधिकृत

प्रशासन शाखा (प्रेस)

१९

श्री माधव कार्की

शाखा अधिकृत

निजि सचिवालय, प्रमुख निर्वाचन आयुक्त

२०

श्री नकुल थापा

लेखा अधिकृत

आर्थिक प्रशासन शाखा

२१

श्री शिवशरण थापामगर

कम्प्युटर अधिकृत

श्रीमान् सचिवज्यूको निजि सचिवालय,

२२

श्री हरिप्रसाद पोखरेल

क.इन्जिनियर

सूचना प्रणाली शाखा

२३

श्री नम्रता चुडाल

शाखा अधिकृत

योजना अनुगमन तथा वैदेशिक सम्बन्ध शाखा

२४

श्री भगवती देवी गौतम

कानून अधिकृत

राजनीतिक दल व्यवस्थापन शाखा

२५

श्री अर्जुन पौडेल

क.इन्जिनियर

सूचना प्रणाली शाखा

२६

श्री रमेशकुमार जोशी

शाखा अधिकृत

मतदाता नामावली तथा निर्वाचन सञ्चालन शाखा

२७

श्री रक्ष्मी पौडेल

शाखा अधिकृत

निर्वाचन शिक्षा तथा तालिम  शाखा

२८

श्री सन्तोष पोखरेल

क.इन्जिनियर

सूचना प्रवधि शाखा

२९

श्री प्रकाश भण्डारी

शाखा अधिकृत

प्रशासन शाखा

30

श्री हुमावती ढकाल

कानून अधिकृत

ऐन, नियम तथा फैसला कार्यान्वयन शाखा

Feedback