निर्वाचन आयोगको सचिवालय

सि.नं कर्मचारीको नाम, थर पद महाशाखा/शाखा
1     श्री सुरेश अधिकारी सचिव  
2     श्री राजकुमार श्रेष्ठ सहसचिव प्रशासन महाशाखा
3     श्री यज्ञप्रसाद भट्टराई  सहसचिव  कानुन तथा राजनीतिक दल व्यवस्थापन महाशाखा 
4     श्री सेवन्त राज दाहाल सहसचिव निर्वाचन व्यवस्थापन महाशाखा
5     श्री कोमल प्रसाद धमला उपसचिव प्रशासन शाखा
6     श्री मुकुन्द केशरी पोखरेल उपसचिव (लेखा) आर्थिक प्रशासन शाखा
7     श्री मुकेश रेग्मी उपसचिव (विविध) सुचना प्रविधि शाखा
8     श्री सूर्यप्रसाद अर्याल उपसचिव निर्वाचन शिक्षा तथा तालिम  शाखा
9     श्री गुरु प्रसाद वाग्ले उपन्यायधिवक्ता  राजनीतिक दल व्यवस्थापन शाखा
10    श्री ऋषिराम भुषाल उपसचिव मतदाता नामावली तथा निर्वाचन संचालन शाखा
11    श्री सूर्यप्रसाद गौतम उपसचिव योजना अनुगमन तथा वैदेशिक सम्बन्ध शाखा
12    श्री लक्ष्मी शर्मा उपसचिव (कानून) ऐन, नियम तथा फैसला कार्यान्वयन शाखा
13    श्री प्रदिप भट्टराई पुस्तकालय अधिकृत निर्वाचन शिक्षा तालिम शाखा
14    श्री हिरावहादुर महर्जन मे.मे.रा.प.तृ. सूचना प्रवधि शाखा
15    श्री सुमन घिमिरे कम्प्युटर अधिकृत मतदाता नामावली तथा निर्वाचन सञ्चालन शाखा
16    श्री कुसुम बज्राचार्य कम्प्युटर अधिकृत विद्युतीय हाजिर
17    श्री बाबुराम कोइराला मुद्रण अधिकृत प्रशासन शाखा (प्रेस)
18    श्री माधव कार्की शाखा अधिकृत निजि सचिवालय, प्रमुख निर्वाचन आयुक्त
19    श्री कैलाश बहादुर ठकुराठी  शाखा अधिकृत निजि सचिवालय, निर्वाचन आयुक्त
20    श्री शिवशरण थापामगर कम्प्युटर अधिकृत श्रीमान् सचिवज्यूको निजि सचिवालय
21    श्री शुसिला श्रेष्ठ शाखा अधिकृत मतदाता नामावली तथा निर्वाचन सञ्चालन शाखा
22    श्री मोहन प्रसाद कोइराला  शाखा अधिकृत श्रीमान् सचिवज्यूको निजि सचिवालय
23    श्री बिष्णु प्रसाद न्यौपाने लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा
24    श्री हरिप्रसाद पोख्रेल क.इन्जिनियर सूचना प्रविधि शाखा
25    श्री मधुकर प्रसाद पोखरेल शाखा अधिकृत योजना अनुगमन तथा वैदेशिक सम्बन्ध शाखा
26    श्री कमल भट्टराई शाखा अधिकृत प्रशासन शाखा
27    श्री विश्वराज दाहाल शाखा अधिकृत मतदाता नामावली तथा निर्वाचन सञ्चालन शाखा
28    श्री अर्जुन पौडेल क.इन्जिनियर सूचना प्रविधि शाखा
29    श्री अच्यूत दाहाल शाखा अधिकृत योजना अनुगमन तथा वैदेशिक सम्बन्ध शाखा
30    श्री श्रवणकुमार लुँइटेल शाखा अधिकृत योजना अनुगमन तथा वैदेशिक सम्बन्ध शाखा
31    श्री प्रकाश भण्डारी शाखा अधिकृत निर्वाचन शिक्षा तालिम शाखा
32    श्री दीपक पौडेल शाखा अधिकृत मतदाता नामावली तथा निर्वाचन सञ्चालन शाखा
33    श्री हुमावती ढकाल कानून अधिकृत ऐन, नियम तथा फैसला कार्यान्वयन शाखा
34    श्री नवराज विष्ट कानून अधिकृत राजनीतिक दल व्यवस्थापन शाखा
Feedback